Náš tým

PhDr. Jaruška Klejnová (Morávková) – POHYBOVÝ SPECIALISTA a zakladatelka Centra zdravého pohybu.
V Centrum zdravého pohybu Nordic Walking live učím své malé a velké klienty naslouchat, rozumět a pracovat s vlastním tělem. Věnuji se individuální pohybové terapii, vedu skupinová cvičení,…

Jana Vítková – Šéftrenér pohybových kurzů pro děti, cvičitel spirální stabilizace páteře a v neposlední řadě koordinátor dění centra.
V Centru zdravého pohybu vedu především pohybové kurzy pro děti a dospělé. Starám se o chod centra, komunikaci s klienty a zajištění všeho potřebného proto, aby se u nás klientům líbilo. S Jaruškou …

Mgr. et Bc. Vendula Topinková – sociální pedagog. S dětmi a jejich rodiči pracuji přes 15 let. Moje pracovní zkušenost zahrnuje jak individuální práci s miminky a jejich rodiči, tak i skupinovou práci s náctiletými mladými lidmi. A i po takovém čase mě stále baví a dává smysl být dětem a jejich rodičům podpůrnou osobou na nějaký úsek jejich života.
Bc. Monika Janotová – fyzioterapeut Vystudovala jsem bakalářský studijní program fyzioterapie na Fakultě Biomedicínského inženýrství na ČVUT v Praze. Mé zkušenosti reflektují zejména z období praxe během studia, kdy jsem navštívila lůžkové, ambulantní zařízení i rehabilitační centrum (Kladruby).